Fit-Out zmieniający codzienność

Przeprowadzamy metamorfozę wnętrz wspierającą biznes

Biuro, recepcja, hol, apartament, galeria handlowa to przestrzenie, które mają być nie tylko dostosowane do rygorystycznych wymogów projektowania oraz wysokich standardów jakościowych, ale powinny przede wszystkim współgrać z potrzebami ich użytkowników. W Gawin Expert przeprowadzimy dla Ciebie metamorfozę Fit-Out, w której zoptymalizujemy układ i funkcjonalność pomieszczeń, na pierwszym planie stawiając specyfikę Twojego biznesu lub stylu życia.

Sprawdź nasze usługi
Meble biurowe Gawin Expert

Meble dodające prestiżu

We własnej stolarni tworzymy meble z pasją

Wnętrza w klasie premium wymagają indywidualnego podejścia do najdrobniejszych szczegółów. W naszej nowocześnie wyposażonej stolarni Gawin Expert tworzymy więc wysokiej jakości meble na wymiar, które nadają unikatowy charakter każdemu pomieszczeniu. Weźmiemy pod uwagę nie tylko wysokość, długość czy szerokość, ale też – przede wszystkim – potrzeby: Twoje, Twoich klientów i pracowników. Wszystko po to, aby zmaksymalizować komfort płynący z codziennego użytkowania mebli. Fornirowane przez nas meble dają gwarancje niepowtarzalności , indywidualności i zbliżają do natury. Wykonujemy również meble z litego drewna i wysokiej jakości płyt laminowanych

Wnętrza klasy premium Chojnice

Wnętrza klasy PREMIUM

Fachowo i terminowo wykańczamy pomieszczenia pod klucz

Od projektu zbudowanego z Twoich wyobrażeń po sprawną realizację i pierwsze zetknięcie z atmosferą prestiżu w nowo zaaranżowanym pomieszczeniu – na każdym z tych etapów możesz liczyć na specjalistów z Gawin Expert. Niezależnie, czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym lub chcesz luksusowo urządzić swój apartament, hotel czy biuro, nasze wsparcie od projektowania po wykonawstwo pod klucz z pewnością będzie odpowiadać Twoim wysokim standardom.

Zobacz nasze realizacje
Fit out powierzchni

O firmie

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

Nasza firma Gawin Expert to dostawca kompleksowych rozwiązań w branży wykańczania wnętrz i remontów. Wraz z przynależnymi markami: Gawin Steel jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie wiele różnorodnych usług.

Posiadamy nowoczesną pracownię stolarską, wyposażoną w innowacyjny park maszyn do obróbki drewna litego, forniru oraz płyt laminowanych. Uzupełniliśmy ją także o własną lakiernię.

Doświadczenie w tak szerokim zakresie zdobyliśmy, realizując projekty z wielomilionowymi budżetami. Głównie były to  obiekty handlowe, biurowe oraz mieszkalne. Powierzchnie wynosiły setki, a nawet tysiące metrów kwadratowych. Obok wiedzy i satysfakcji, ugruntowało to naszą pozycję lidera branży.

Wiodącą misją firmy stało się dostarczanie gotowych rozwiązań dla klienta. Wykreowaliśmy różnorodne portfolio produktów, stając się ekspertem nie tylko w dziedzinie usług stolarskich, parkieciarskich, posadzkarskich, ale przede wszystkim wykończeniowo-remontowych.

To, co wyróżnia Gawin Expert, to nieszablonowe podejście do Inwestora oraz realizacja projektów od A do Z. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z Gawin Expert, możesz mieć pewność, że urzeczywistnienie Twojej wizji stanie się naszym priorytetem.

Jeżeli poszukujesz wykonawcy prac remontowych, w których skład wchodzi m.in.: szlifowanie i regeneracja betonów, Fit-Out, zabudowa stolarska w każdej postaci, profesjonalna rozbiórka, modernizacja obiektów, lifting czy modernizacji powierzchni – nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

Zobacz katalog

Bartosz Gawin

Prezes zarządu

Gracjana Gawin

Współwłaściciel

Oferta

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

Przygotowanie lokali pod modernizację

Przygotowanie lokali pod modernizację

Postaw na kompleksowe rozwiązania

Każda nawet mała modernizacja, która istotnie podwyższa komfort pomieszczenia lub funkcjonalność środowiska pracy, wymaga kompleksowego podejścia, mądrej organizacji pracy i postawienia na sprawdzonych specjalistów, takich jak Gawin Expert.  W obiektach biurowych i handlowych nie tylko prace wykończeniowe mogą sprawić trudność . Istotnym elementem w etapie modernizacji jest przygotowanie powierzchni tak zwany demontaż. Nasza firma wyspecjalizowała się  w usuwaniu ścianek , sufitów oraz posadzek w sposób bezpieczny i niemalże bezpyłowy .

Potrafimy w sprawny sposób wykonywać prace w obiektach pozostając niezauważonym . Często tego typu prace wykonujemy w systemie nocnym.

Lifting powierzchni Fit-Out

Lifting powierzchni Fit-Out

Odmień biznes, zmieniając pomieszczenia

W Gawin Expert ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego projektu. Decydując się na lifting typu Fit-Out, zyskujesz o wiele więcej niż wyremontowane i odświeżone wnętrza. Proces ten zakłada bowiem kompleksowe podejście zarówno do możliwości, jakie dają pomieszczenia, jak i oczekiwań ich przyszłych użytkowników.

Aranżacja lub modernizacja typu Fit-Out zaczyna się od stworzenia optymalnego projektu, uwzględniającego to, co chcesz osiągnąć, przeprowadzając remont, a kończy się oddaniem pod klucz wysokiej klasy pomieszczeń, które dostosowane są do procesów, które w nich zachodzą. W stworzonym w taki sposób wnętrzu wszystko odbywa się sprawniej oraz o wiele bardziej komfortowo.

Posadzki anhydrytowe

Posadzki anhydrytowe

Oszczędzaj na ogrzewaniu podłogowym

Posadzka anhydrytowa to doskonała alternatywa dla posadzek cementowych. Wśród licznych zalet tego rozwiązania znajdują się m.in. świetna izolacyjność, doskonałe przewodzenie ciepła i szybsze nagrzewanie się, a także właściwości samopoziomujące, pozwalające na natychmiastowe otrzymanie idealnie równej powierzchni.

Jeśli doskonale zdajesz sobie sprawę, że czas to pieniądz, a krótszy termin realizacji remontu pozwoli Ci na szybsze osiągnięcie zysków z prowadzenia biznesu w nowym miejscu, koniecznie postaw na posadzkę anhydrytową. Nie wymagająca dylatacji i szybkoschnąca – gdy zostanie wykonana przez fachowców Gawin Expert, stanie się odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby.

Podłogi drewniane i winylowe

Podłogi drewniane i winylowe

Dodaj luksusu swoim wnętrzom

W portfolio usług Gawin Expert znajduje się również sprzedaż oraz montaż szerokiej gamy podłóg drewnianych i winylowych. Są one nie tylko w pełni funkcjonalne i trwałe, ale też wprowadzają do wnętrz atmosferę luksusu i prestiżu. Na tarasach możemy położyć natomiast eleganckie i trwałe deski kompozytowe.

W naszej firmie pracują specjaliści, którzy perfekcyjnie odnowią i wycyklinują podłogi w budynkach komercyjnych, użyteczności publicznej czy halach sportowych. Za pomocą profesjonalnego sprzętu są w stanie doprowadzić do dawnej świetności nawet najbardziej zniszczony parkiet.

Regeneracja posadzek betonowych

Regeneracja posadzek betonowych

Odnów posadzkę na długie lata

Odnawiamy i impregnujemy posadzki betonowe, m.in. na parkingach, w holach, na pasażach w obiektach komercyjnych i użyteczności publicznej. Od ciężkiego do lekkiego szlifu przywracamy je do pierwotnej świetności. Oferujemy również wykonanie oznakowania poziomego oraz wymianę odpływów liniowych w posadzkach.

Nasi specjaliści, przy pomocy profesjonalnego sprzętu, szybko i sprawnie wykonają prace renowacyjne, które w krótkim czasie pozwolą ponownie użytkować przestrzeń – tak, by nie powodować niepotrzebnych przestojów w biznesie. Troska o najmniejsze szczegóły w trakcie działań sprawi, że posadzka znów stanie się w pełni komfortowa w użytkowaniu oraz bezpieczna.

Rozbiórka lokali

Rozbiórka lokali

Powierz nam trudne zadania

Rozbiórka budowlana to często początek prac modernizacyjnych. Musi być przeprowadzona bardzo dokładnie, by perfekcyjnie przygotować wszelkie powierzchnie pod dalsze działania wykończeniowe.

Posiadamy profesjonalny sprzęt do drobnych oraz ciężkich bezpyłowych rozbiórek budowlanych. Nasza doświadczona kadra wykonuje prace w szerokim zakresie: od prostego demontażu okładzin po bardziej złożone maszynowe usuwanie płytek ceramicznych czy winylowych.

Do tej pory wykonaliśmy już wiele profesjonalnych i bezpiecznych rozbiórek, które dla naszych klientów stały się pierwszym krokiem do realizacji udanych prac wykończeniowych.

Posadzki Żywiczne

Posadzki Żywiczne

Wybierz najbardziej odporną posadzkę

Gwarantujemy kompleksowe i rzetelne wykonanie posadzek żywicznych. Wykonujemy posadzki poliuretanowe, epoksydowe oraz inne w zależności od tego, w jakich warunkach posadzka będzie eksploatowana. Zwracamy uwagę na to, jaka musi być szorstkość posadzki zapobiegająca poślizgnięciom – czy jaki będzie odbywał się na niej ruch i o jakim natężeniu, czy będą obciążenia mechaniczne i chemiczne. Wszystkie te czynniki będą finalnie decydowały o  wyborze konkretnej posadzki.

Budownictwo

Budownictwo

Skorzystaj z terminowego i sprawnego wykonawcy

Gawin Expert to dostawca kompleksowych rozwiązań w branży budowlanej. Niezależnie czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym – jako generalny wykonawca mamy doświadczenie zarówno w dużych projektach, jak i tych mniejszych. Budowaliśmy hale, apartamenty, a nawet domy jednorodzinne. To, co wyróżnia naszą firmę, to nieszablonowe podejście do Inwestora oraz realizacja projektów od A do Z.

Skontaktuj się z nami

Realizacje

Sprawdź, co zrobiliśmy dla innych

West Forum

Wrocław

Angażując nas w prace remontowo-wykończeniowe stawiasz na budowane przez lata doświadczenie, najnowsze technologie budowlane, nowoczesny, specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, która ma za sobą mnóstwo udanych realizacji w całej Polsce oraz poza granicami kraju.
Zobacz efekty naszych działań dla klientów, którzy nam zaufali i zainwestowali w wysoką jakość, by osiągnąć widoczną na pierwszy rzut oka doskonałość.

West Forum Wrocław Realizacja GawinBE

Biurowiec Górki 7

Poznań

Angażując nas w prace remontowo-wykończeniowe stawiasz na budowane przez lata doświadczenie, najnowsze technologie budowlane, nowoczesny, specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, która ma za sobą mnóstwo udanych realizacji w całej Polsce oraz poza granicami kraju.
Zobacz efekty naszych działań dla klientów, którzy nam zaufali i zainwestowali w wysoką jakość, by osiągnąć widoczną na pierwszy rzut oka doskonałość.

Realizacja Górki 7 Gawin building Excellence

Willa

Trójmiasto

Angażując nas w prace remontowo-wykończeniowe stawiasz na budowane przez lata doświadczenie, najnowsze technologie budowlane, nowoczesny, specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, która ma za sobą mnóstwo udanych realizacji w całej Polsce oraz poza granicami kraju.
Zobacz efekty naszych działań dla klientów, którzy nam zaufali i zainwestowali w wysoką jakość, by osiągnąć widoczną na pierwszy rzut oka doskonałość.

Willa realizacja wykończenie GawinBE

Biurowiec Stratos

Warszawa

Angażując nas w prace remontowo-wykończeniowe stawiasz na budowane przez lata doświadczenie, najnowsze technologie budowlane, nowoczesny, specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, która ma za sobą mnóstwo udanych realizacji w całej Polsce oraz poza granicami kraju.
Zobacz efekty naszych działań dla klientów, którzy nam zaufali i zainwestowali w wysoką jakość, by osiągnąć widoczną na pierwszy rzut oka doskonałość.

Biurowiec Stratos realizacja Gawin Building Excellence

Galeria handlowa Madison

Gdańsk

Angażując nas w prace remontowo-wykończeniowe stawiasz na budowane przez lata doświadczenie, najnowsze technologie budowlane, nowoczesny, specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, która ma za sobą mnóstwo udanych realizacji w całej Polsce oraz poza granicami kraju.
Zobacz efekty naszych działań dla klientów, którzy nam zaufali i zainwestowali w wysoką jakość, by osiągnąć widoczną na pierwszy rzut oka doskonałość.

Galeria madison realizacja Gdańsk

Market Carrefour

Chojnice

Angażując nas w prace remontowo-wykończeniowe stawiasz na budowane przez lata doświadczenie, najnowsze technologie budowlane, nowoczesny, specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, która ma za sobą mnóstwo udanych realizacji w całej Polsce oraz poza granicami kraju.
Zobacz efekty naszych działań dla klientów, którzy nam zaufali i zainwestowali w wysoką jakość, by osiągnąć widoczną na pierwszy rzut oka doskonałość.

Carrefour Chojnice realizacja

Hala REMTOR

Sępólno Krajeńskie

Angażując nas w prace remontowo-wykończeniowe stawiasz na budowane przez lata doświadczenie, najnowsze technologie budowlane, nowoczesny, specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, która ma za sobą mnóstwo udanych realizacji w całej Polsce oraz poza granicami kraju.
Zobacz efekty naszych działań dla klientów, którzy nam zaufali i zainwestowali w wysoką jakość, by osiągnąć widoczną na pierwszy rzut oka doskonałość.

REMTOR realizacja

Inwestycja deweloperska

Chojnice

Angażując nas w prace remontowo-wykończeniowe stawiasz na budowane przez lata doświadczenie, najnowsze technologie budowlane, nowoczesny, specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, która ma za sobą mnóstwo udanych realizacji w całej Polsce oraz poza granicami kraju.
Zobacz efekty naszych działań dla klientów, którzy nam zaufali i zainwestowali w wysoką jakość, by osiągnąć widoczną na pierwszy rzut oka doskonałość.

Inwestycja deweloperska Chojnice - GawinBE

Zobacz jak pracujemy

Obejrzyj materiały video z naszych realizacji

Zapraszamy do współpracy

Projektantów